Nastał dla nas czas wielkiej próby. W obliczu obecnej pandemii Koronawirusa musimy zwrócić się do Boga. Jezus wyciaga do nas rękę i daje nam sposobność nawrócenia. Jeśli ktoś przez ostatnie lata żył daleko od Boga, to ma teraz niepowtarzalną okazję odnowienia relacji z Panem. Musimy powtarzać z wiarą:

Jezus Chrystus jest zasadą życia we mnie. Codziennie wskazuje mi drogę, którą podążam przez życie. Ufam mu całkowicie i bezgranicznie. Jezus jest moim nauczycielem, przyjacielem i towarzyszem, który zawsze trzyma mnie mocno za rękę, rozświetla swoją światłością całą moją drogę. Kiedy zbaczam ze ścieżki Pana, On mnie przywołuje z powrotem.
Jestem szczęśliwy i dumny z tego, że wierzę, albowiem wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy. Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, bo jest ona dla mnie niewyczerpanym źródłem radości, miłości i wiary. Całe moje życie się zmieniło, kiedy Jezus pozwolił mi w swej łasce zbliżyć się do siebie. Szukałem Jego oblicza i Obecności, a On wynagrodził mnie swoją światłością, która uleczyła moją duszę.
Jezus Chrystus, wczoraj i dziś, ten sam na wieki.

« »