Po 40 latach treningów moja droga Kyokushin zatoczyła wyjątkowy krąg. Otrzymałem 5 Dan oraz nominację z Sensei na Shihana. To dla mnie ogromny zaszczyt i zobowiązanie na dalszej drodze Budo. Dziękuję z całego serca Kancho Maciejowi Misiakowi i Hanshi Zbigniewowi Szkopiakowi za zaufanie oraz możliwość kontynuowania tej pięknej drogi. Osu!
Archiwum dla: fcc
Utwór duetu Ługo/Redzi promujący byłego zawodnika KSW, BAMMA, King of the Kings, FCC, UWC, AWOL, WLC – Kamila Bazelaka.
SneczUnikaty Produkcja 2010
Zdjęcia/Światło: Michał Wiśniewski/Adam Wiśniewski/Adam Kozłowski
Montaż i postprodukcja: Jakub Brzękowski (Imagion Pictures Studio)
Karateka i zawodnik MMA Kamil Bazelak (44 l.) został powołany do kadry Polski w K-1 i wystąpi na Mistrzostwach Świata ISKA w Irlandii w formule K-1 już październiku 2019 roku. Wraz z nim powołano do kadry mistrzynię Europy w karate i profesjonalną zawodniczkę K-1 Małgorzatę Ubowską.
O fakcie tym poinformował Kamil Bazelak na swoim profilu społecznościowym:
Dostałem powołanie do Reprezentacji Polski ISKA na Mistrzostwa Świata weteranów w K-1 w Irlandii.
Kamil Bazelak to prawdziwy weteran sportów walki, w których rywalizuje już od 1992 roku. Na swoim koncie ma liczne amatorskie występy w kickboxingu, boksie i turniejach karate Kyokushin w latach 90-tych ubiegłego wieku. W formułach zawodowych stoczył 21 walk w MMA, trzy pojedynki w formule K-1, dwie na zasadach boksu zawodowego i cztery w profesjonalnych zapasach. Ma na swoim koncie zawodowe wicemistrzostwo Europy w karate Kyokushin.
Walczył dla największych europejskich organizacji, takich jak: KSW, BAMMA, UWC, King of the Kings, FCC, PLMMA, WLC.
Małgorzata Ubowska to mistrzyni Europy karate Kyokushin, wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Polski w karate i profesjonalistka będąca pretendentką do pasa mistrzowskiego w formule K-1 w organizacji UFR.
źródło: STSPORT.pl
18 czerwca podczas gali FCC16 -Full Contact Contender w Bolton, były strongman i zawodnik MMA Kamil Bazelak (l.41) zmierzył się z Tomem Aspinnalem, mistrzem brazylijskiego jiu jitsu. Aspinall 0d 2010 do 2012 roku, czterokrotnie roku zwyciężał w British Open Champion w „Gi” i „No Gi”. W 2012 roku wygrał w BJJ Manchester Open UHW Winner i został mistrzem AFC w MMA.
Przegrałem. Być może tak miało być? Być może mam nadal w sobie za dużo pychy? Przyjmuję porażkę z pokorą i muszę zyc dalej. Brawa dla mojego rywala., bo przegrałem w swojej płaszczyźnie walki. Nie zawieszę jednak rękawic na kołku. Wyciągnę z tego wnioski i wrócę do oktagonu jeszcze na kilka walk, chociaż pewnie z racji wieku nie powinienem… Błogosławionego dnia życzę wszystkim! Z Bogiem!
Kamil Bazelak




