Po 40 latach treningów moja droga Kyokushin zatoczyła wyjątkowy krąg. Otrzymałem 5 Dan oraz nominację z Sensei na Shihana. To dla mnie ogromny zaszczyt i zobowiązanie na dalszej drodze Budo. Dziękuję z całego serca Kancho Maciejowi Misiakowi i Hanshi Zbigniewowi Szkopiakowi za zaufanie oraz możliwość kontynuowania tej pięknej drogi. Osu!
Archiwum dla: ksw
Utwór duetu Ługo/Redzi promujący byłego zawodnika KSW, BAMMA, King of the Kings, FCC, UWC, AWOL, WLC – Kamila Bazelaka.
SneczUnikaty Produkcja 2010
Zdjęcia/Światło: Michał Wiśniewski/Adam Wiśniewski/Adam Kozłowski
Montaż i postprodukcja: Jakub Brzękowski (Imagion Pictures Studio)
Karateka i zawodnik MMA Kamil Bazelak (44 l.) został powołany do kadry Polski w K-1 i wystąpi na Mistrzostwach Świata ISKA w Irlandii w formule K-1 już październiku 2019 roku. Wraz z nim powołano do kadry mistrzynię Europy w karate i profesjonalną zawodniczkę K-1 Małgorzatę Ubowską.
O fakcie tym poinformował Kamil Bazelak na swoim profilu społecznościowym:
Dostałem powołanie do Reprezentacji Polski ISKA na Mistrzostwa Świata weteranów w K-1 w Irlandii.
Kamil Bazelak to prawdziwy weteran sportów walki, w których rywalizuje już od 1992 roku. Na swoim koncie ma liczne amatorskie występy w kickboxingu, boksie i turniejach karate Kyokushin w latach 90-tych ubiegłego wieku. W formułach zawodowych stoczył 21 walk w MMA, trzy pojedynki w formule K-1, dwie na zasadach boksu zawodowego i cztery w profesjonalnych zapasach. Ma na swoim koncie zawodowe wicemistrzostwo Europy w karate Kyokushin.
Walczył dla największych europejskich organizacji, takich jak: KSW, BAMMA, UWC, King of the Kings, FCC, PLMMA, WLC.
Małgorzata Ubowska to mistrzyni Europy karate Kyokushin, wielokrotna mistrzyni i wicemistrzyni Polski w karate i profesjonalistka będąca pretendentką do pasa mistrzowskiego w formule K-1 w organizacji UFR.
źródło: STSPORT.pl
Przypomnienie teledysków w których wziął udział strongman i zawodnik sportów walki Kamil Bazelak. Wykonawcami utworów są popularni białogardzcy raperzy Ługi i Redzi.
Pierwszy utwór zatytułowany „Furia” jest w całości poświęcony Kamilowi Bazelakowi. Przy jego rytmach „Vanderlei” wychodził do swojej pierwszej walki jaką miał w federacji KSW. Drugi utwór poświęcony jest zawodnikom MMA, których raperzy porównują do współczesnych gladiatorów.
Ługo/Redzi – „Furia”
http://youtu.be/LsTrAhq-jCc
Ługo/Redzi: „Współcześni gladiatorzy”
15 czerwca 2014 roku odbedzie się gala Vale Tudo Cup 2 w Zielonce. Podczas drugiej już edycji tej imprezy w ringu zobaczymy doświadczonego zawodnika sportów walki Kamila Bazelaka. Ma on za sobą występy we wszystkich chyba istniejących formułach walki. Widzieliśmy go jako wrestlera, zawodnika karate, boksera, zawodnika K-1, a także reprezentanta formuły MMA.
Federacja Vale Tudo Promotions, oficjalnie ogłosiła twój udział na gali Vale Tudo Cup 2 w Zielonce 15 czerwca. Tym razem jednak, nie będzie to Hala sportowa, lecz Hotel Trylogia. Zamiast oktagonu, pojawi się też ring. Co sądzisz o tym zmianach?
Myślę, że dobrze będzie dla odmiany powalczyć na ringu, to urozmaici w zdecydowany sposób widowisko, uczyni je bardziej widowiskowym. Walki w Pride były rozgrywane przecież na ringu, gale KSW również.
Twój przeciwnik nie jest jeszcze znany. Z kim najchętniej chciałbyś się zmierzył ?
Nie mam żadnego faworyta, będę walczył z każdym kogo mi zaoferują. Wiem, że rozważanych jest kilka propozycji między innymi pojedynek z prawie 140kilogramowym Chrisem Mahle (1-4). Walczył on z bardzo doświadczonymi zawodnikami takimi jak Konstantin Gluhov (28-14) i Alexander Lungu (9-2). Jestem jaka najbardziej za taką opcją rywala.
Planuję podczas tej gali zwyciężyć i to jest mój główny cel.
Michał Piszczek będzie twoim rywalem podczas sierpniowej gali FEN4. Myślisz, że wasza słowna wojna znajdzie tam swój koniec?
Nie zależy mi na wojnie słownej , medialnej z kimkolwiek. Nie znoszę jednak, gdyż ktoś permanentnie mnie prowokuje. Przede wszystkim zależy mi na walce w wymiarze czysto sportowym ,a nie pyskówkach medialnych, bo one niczemu nie służą. Ta walka jednak zdecydowanie rozstrzygnie kto jest prawdziwym mężczyzną a kto jeszcze chłopcem.
Twój debiut w boksie zawodowym, nie poszedł po twojej myśli. Jak teraz na chłodno, oceniasz swoją postawę ? Zobaczymy Cię jeszcze jako boksera ?
Na pewno na ring bokserski będę wracał jeszcze wielokrotnie. To początek mojej przygody z boksem. Z całą pewnością jeszcze nie raz doświadczę goryczy porażki. Takie jest życie. To pasmo zmiennych kolei losu, jakich doświadczamy. Człowiek musi akceptować zarówno wygrane jak i porażki. Zwycięstwa są dobre, ale ich nadmiar nierzadko prowadzą do pychy i egocentryzmu. Zauważam to u wielu zawodników na całym świecie. Jak oceniam swoją postawę w boksie. Na pewno brakuje mi doświadczenia, szybkości i wytrzymałości, muszę tez popracować nad kontrami i na tym muszę się skupić w swoich przygotowaniach.
Teraz jednak w czerwcu walczę w formule MMA, więc mój trening musi być wielopłaszczyznowy, inaczej mówiąc przekrojowy. Chciałbym w tym roku jeszcze po dwóch kolejnych walkach, ponownie spróbować sił ze Stavem Economou. Jest już zielone światło na tą walkę. Rewanż miałby być jednak w Polsce, a nie w Anglii na jednej z edycji gal VTC.
Wywiad prasowy: Vale Tudo Promotions
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta w Ełku przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 odbyła się konferencja prasowa przed galą boksu zawodowego w Ełku,która odbędzie się 17 listopada 2012 roku.
Na konferencji prasowej pojawili się bokserzy Dariusz Snarski, Robert Świerzbiński, Marcin Najman i strongman Kamil Bazelak. Jak poinformowali organizatorzy grupa NG Promotions w listopadowej walce wieczoru wystąpi weteran ringów zawodowych Dariusz Snarski mający na swoim koncie 65 walk ( 32 wygrane w tym 6 przez K.O i 31 przegranych). Ostatnią walkę stoczył 19 grudnia 2010 na gali boksu zawodowego w Białymstoku wygrywając na punkty z Krzysztofem Cieślakiem. Walka w październiku będzie jego wielkim powrotem na ring.
Na gali zobaczymy również strongmana i karatekę Kamila Bazelaka, który stoczy walkę w formule K-1. dowiedz się więcej »
Kilka zdjęć z gali KSW18
- Kamil Bazelak podczas walki z Kamilem Walusiem na KSW18













