Ronnie Coleman przyleciał do Polski 15 listopada w czwartek.W trakcie pobytu w Polsce odwiedził sklep Kamila Bazelaka w Łodzi przy ul.Rzgowskiej 46a. Na siłowni w obecności telewizji Tele5 innych mediów odbył pokazowy trening w którym wziął udział również popularny łódzki strongman Kamil Bazelak. W trakcie pobytu Ronnie Coleman odwiedził również salon firmowy Volksvagen Bursiak,gdzie spotkał się dyrektorem Piotrem Rywalskim.Ronnie chwalił markę samochodów Volkswagen,a w szczególności najnowsze Touaregi.Przy okazji dowiedzieliśmy się,że ulubionym samochodem ośmiokrotnego Mr.Olympia jest Bentley.
W piątek 16 listopada w Multikinie Silverscreen odbył się pokaz i seminarium Ronniego Colemana.Impreza zaczęła się od suportu jakim był pokaz strongmanów Piotra”Aresa” Dybusa,Tomasza Lecha”Papaja” i Kamila”Vanderleia” Bazelaka.Strongmani zaprezentowali dwie konkurencje w których mogła zmierzyć się zgromadzona publiczność.Nagrodami były odżywki firmy Vitalmax.
Następnie przy udziale pirotechników,którzy przygotowali serię fajerwerków Ronnie Coleman wkroczył na scenę i rozpoczął swój pokaz podczas,którego pokazał swoje niesamowite umięśnienie pozując w rytm muzyki Paul Wall feat Lil Keke – Break Em Off .Po skończonym pokazie uczestnicy seminarium mogli zadawać pytania mistrzowi na które Ronnie wyczerpując odpowiadał. W trakcie seminarium widzowie mogli się naocznie przekonać,że Ronnie Coleman jest człowiekiem na luzie,pełnym poczucia humoru. Na koniec imprezy mistrz pozował do zdjęć i dawał swoim fanom autografy.
Dany wieczór zakończył się uroczystym bankietem dla vipów.
W sobotę Ronnie Coleman wraz z osobistą ochrona pojechał na lotnisko Okęcie skąd odleciał do Dallas zabierając z Polski wiele pozytywnych wspomnień.

« »