W dniu 30 marca firma WSC wystawiła stoisko firmy BSN na IV Otwartych Zawodach Kullturystycznych w Żelistrzewie.Na stoisku porad udzielali strongman Kamil Vanderlei Bazelak i czołowy polski kulturysta z kategorii do 80kg Tomasz Pabiniak.Na stoisku pojawił się również jeden z bezszprzecznie najlepszych strongmanów startujących w ECSS-zdobywca European Strongest Man 2005 w Ślesinie -Piotr Ares Dybus.
Podczas zawodów oprócz mozliwości zakupienia suplementów BSN reklamowanych przez Ronnie Colemana można było uzyskac porady treningowe,dietetyczne i suplementacyjne.
Zawody w Żelistrzewie wygrał Dariusz Gibaszek zwycięża z wagą 102,5kg.Wygrał najcięższą kategorię i zatriumfował w OPEN i otrzymując firmy suplementy BSN ufundowane przez World Sport Center. Dariusz Gibaszek planuje wystartować w najbliższym czasie w Zawodach Kulturystycznych w Słupsku,a następnie powalczyć o medal na Mistrzostwach Polski. Pozostałe nagrody na zawodach dla zwycięzców poszczególnych kategorii sponsorowała firma Fitness Authority fundując suplementy firmy Uniwersal.
Zawodniczka fitness sylwetkowego Agnieszka Janik przygotowywana przez Tomasza Pabiniaka i Pawła Siedleckiego zajęła drugie miejsce w fitness sylwetkowym.
W naszej ocenie jednak powinna być pierwsza,ale taki jest niestety nieprzywidywalny ten sport.Zawodniczka planuje swój występ również w Debiutach Kulturystycznych w Ostrowi Mazowieckiej i mamy nadzieję,że tam uplasuje się na pierwszym miejscu.