Dzisiaj o 9:30 w „Dzień dobry TVN” bedzie program o moim uczniu Alanku, który wyszedł ze śpiączki. Dziecko po wypadku miało uszkodzenie mózgu i leżało w śpiączce w klinice Budzik. Zobaczcie jego historię, walkę o powrót do zdrowia i treningi karate, które kocha ❤️ Zachęcam do oglądania!
« Kamil Bazelak: Zapraszam na seminarium Ju-Jitsu/MMA dla Akademii Sztuk Walki w Suchożebrach Medale na Mistrzostwach Polski Kyokushin »

