Z okazji 5-cio lecia działalności Fundacji ” Po ludzku do zwierząt – Przyjazna Łapa” w sobotę 22 kwietnia jestem w Puławach w Galerii Zielonej na stoisku z pieskami z puławskiego schroniska. Zapraszam serdecznie 🙂
« Seminarium z Wojciechem Bulińskim Puchar Polski Kyokushin w Wysokiem Mazowieckiem »

