Wygrałem walkę na gali WLC 6 ” Judgment Day” w Mniowie z Piotrem Zaborskim przez poddanie trójkątnym duszeniem rękoma.

Podziękowanie na całego teamu WLC, wszystkich, którzy mnie wspierają. Jako zawodnik, dobiega już niestety mój czas.
Jako organizator gal MMA, mam jeszcze sporo do zrobienia. Gale MMA organizuję w kooperacji z Mateuszem Bazelakiem i Grzegorzem Prokopem.
Jako organizatorzy gal MMA mamy na koncie kilka dobrych eventów. Wypromowaliśmy wielu zawodników. Swoją przygodę z MMA zaczynał u nas zawodnik UFC Michał Oleksiejczuk, który stoczył swą debiutancką walkę z Rajmundem Flejmerem na naszej gali Vale Tudo Cup w Puławach. Walczył u nas również Karol Celiński, który występował na galach KSW.Walki sędziował u nas legendarny Mamed Khalidov. Organizujemy walki o pasy mistrzowskie. Pas UFR w formule K-1 zdobyła u nas dominika Rembalska. Pas mistrzowski WLC w formule K-1 w kategorii do 70kg dzierży Sebastian Kartasiński, a pas mistrzowski WLC w wadze cięzkiej w formule MMA należy do Wojciech Bulińskiego.
Nasze gale to ciężka praca trzyosobowego teamu: Kamil Bazelak, Grzegorz Prokop i Mateusz Bazelak. Każdy z nas odpowiada za coś innego, ale razem udaje się nam stworzyć niepowtarzalne i emocjonujące widowisko WLC – Warriors of Life Champonship.
Zapraszamy na nasze gale.

« »