19 października 2013 roku o godz.10.30 z ulicy Grzebskiego (przy markecie Biedronka) w Mławie ruszy GŁOŚNY MARSZ BIAŁYCH SERC. Weźmie w nim udział również Ambasador Stowarzyszenia Hospicjum im. Królowej Apostołów w Mławie i patron Grupy Zalewski Patrol- Kamil Bazelak.

Popularny „Vanderlei” zaapelował na portalu Facebooku o przyłączenie się do marszu.

Chciałbym przyłączyć się do apelu Mariusza Zalewskiego i prosić o włączenie się wszystkich mieszkańców Mławy do Marszu Białych Serc, który jest protestem zwykłych ludzi przeciwko narkotykom i reperkusjom związanym z zażywaniem środków odurzających, takim jak między innymi AIDS. Wiadomo, że wielu narkomanów zapada właśnie na tą chorobę poprzez zakażenia drogą iniekcyjną a później poprzez kontakt płciowy (stosunek lub seks oralny). Szacuje się, że w Polsce mamy 30.000- 35.000 nosicieli tej choroby. Mam nadzieję, że w sobotę w Mławie będzie NAS jak najwięcej i głośno wyrazimy swój sprzeciw! Nie zapomnijcie! Sobota 10:30 -Mława! Widzimy się i działamy!!!

Naczelnik GZP Mariusz Zalewski i jednocześnie organizator IX Kampanii Białych Serc zaapelował na facebooku do mieszkańców Mławy o solidarne wsparcie i przyłączenie się do Marszu Białych Serc.

GŁOŚNY MARSZ BIAŁYCH SERC W MŁAWIE!KOGO NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ? OCZYWIŚCIE CZŁOWIEKA ORKIESTRY! KAMILA BAZELAKA! Strongmana,zawodnika MMA,ale zarazem mojego przyjaciela, Ambasadora Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie, patrona IX Kampanii Białych Serc oraz samej Grupy Zalewski. Kamil także wspiera sklepik charytatywny wysyłając systematycznie paczki z odzieżą,filmami, gadżetami, książkami…
Kamil pokona tyle kilometrów żeby móc wspólnie z nami przejść w proteście przeciwko narkotykom!

Apeluję do mieszkańców Mławy! Proszę przyjdźcie na ten Marsz Białych Serc!Zabierzcie ze sobą gwizdki, trąbki, bębenki,inne instrumenty i zaprotestujmy przeciwko narkotykom!Marsz nie potrwa długo,a przejdziemy ulicami: Grzebskiego, Warszawską, 3 Maja,a potem przez Park, ulicą Długą, Płocką i zakończymy na Grzebskiego. Nie będziemy blokować ulic,bo przemaszerujemy chodnikami. Nad bezpieczeństwem uczestników Marszu czuwać będzie mławska policja.Niech nas będzie jak najwięcej, niech ten Marsz będzie wzorem dla innych uczestników Kampanii. To właśnie w naszym mieście zrodziła się jedna z większych kampanii jaką jest Kampania Białych Serc,a więc pokażmy, że potrafimy i jesteśmy razem.
Maszeruje Sandomierz, Częstochowa i inne większe miasta. Maszerujemy i my!
Proszę Was! Przyjdźcie i bądźmy razem przez około 40 minut.

« »