Coraz bardziej zbliża się okres naszych rozliczeń z Urzędami Skarbowymi, dlatego też Kamil Bazelak po raz kolejny zaapelował o wpłacanie darowizn lub przeznaczenie 1% podatku na rzecz Rafała Stasiaka.
Ten młody 23-letni chłopak uległ ciężkiemu wypadkowi w wyniku, którego został sparaliżowany. Ma sprawną tylko jedną rękę, problemy z mową i cały czas przechodzi kosztowne zabiegi rehabilitacyjne, które stopniowo przynoszą mu coraz lepsze rezultaty i Rafał powoli wraca do zdrowia. Jednorazowy turnus rehabilitacyjny kosztuje jednak nawet 18 tysięcy złotych. To ogromne koszta, jednakże zdrowie jest warte każdej ceny. Kiedy jego rówieśnicy marzą o nowym samochodzie, komórce Rafał myśli o tak prozaicznych rzeczach jak spacer, taniec z dziewczyną, zabawa z psem czy pomalowanie mieszkania. Rafał chciałby normalnie funkcjonować tak jak inni ludzie… i tak nie wiele mu w życiu potrzeba…

Kamil Bazelak i Rafał Stasiak

Kamil Bazelak i Rafał Stasiak

Dzień Dobry

Ponownie chciałbym zwrócić się z oficjalnym apelem do moich znajomych, a także do wszystkich ludzi, dla których empatia czy altruizm to nie są tylko puste słowa. Prosiłbym o wpłacanie darowizn na konto Caritasu założone specjalnie dla Rafała Stasiaka.Tu nie chodzi o jakieś wielkie kwoty. Jeżeli tysiąc osób czy więcej wyślę nawet tylko po 5 złotych to całość daje już taką sumę, która może zapewnić Rafałowi częściową choćby rehabilitację. Jeżeli kogoś nie stać na tak mały gest, a różnie przecież w życiu bywa to może przeznaczyć, chociaż  1% wpłaty z tytułu swojego podatku na rzecz powrotu do zdrowia tego chłopca. Bardzo o to was proszę. Poniżej umieszczam skan pisma z Caritasu z numerem rachunku bankowego. Z góry dziękuję wszystkim, którzy otworzą swoje serca i wspomogą leczenie Rafała.

Pozdrawiam

Kamil Bazelak

« »