Wielkim sukcesem organizatorów zakończył się charytatywny turniej na rzecz Karoliny Zubert, który odbył się na hali MOSIR w Boguszowicach. Gwiazdą turnieju niewątpliwie był Marcin Najman.

Marcin Najman, Rafał Klimek i Kamil Bazelak

Marcin Najman, Rafał Klimek i Kamil Bazelak

W Turnieju wzięło udział  8 Drużyn, m.in. Żużlowcy RKM-u, Zawodniczki Mitech-u Żywiec oraz Drużyna Gwiazd w składzie z bokserem Marcinem Najmanem, strongmenem  Kamilem Bazelakiem oraz członkami Kabaretu Młodych Panów Bartoszem Demczukiem i Mateuszem Banaszkiewiczem. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy poszczególnych grup rywalizowały o 1 miejsce w turnieju, natomiast drużyny z drugich pozycji zagrały o miejsce trzecie.

Mecz charytatywny w Rybniku

Mecz charytatywny w Rybniku

Widowisko Przebiegało w fantastycznej atmosferze. Można było zobaczyć  dużo walki, zaangażowania, rywalizacji oraz masę śmiechu, gdy na boisku „taranował” Marcin Najman.

Zdjęcie grupowe uczestników i organizatorów turnieju. Na zdjęciu znajduje się również Karolinka Zubert

Zdjęcie grupowe uczestników i organizatorów turnieju. Na zdjęciu znajduje się również Karolinka Zubert

Ostatecznie w finale, który musiały rozstrzygnąć rzuty karne Siatkarze Jedynki Jankowice pokonali zespół Gwiazd 3:2. W meczu o 3 miejsce Praktiker rozgromił zawodników TV Silesia 3:0. Marcin Najman został królem strzelców, Kamil Bazelak najlepszym zawodnikiem. Natomiast bramkarzem turnieju uznano Kamila Sobieraja.

Grupa I   Grupa II

Praktiker 0:1 Gwiazdy

GKS Chwałowice 2:2 TVS

RKM 1-2 Mitech Żywiec

Siatkarze 5:3 Solszyb

Praktiker  3:2 RKM

GKS Chwałowice 1:1 Solszyb

Gwiazdy 4:0 RKM

Siatkarze 3:3 TVS

Praktiker 3:1 Mitech

GKS Chwałowice 3:5 Siatkarze

Mitech 1:2 Gwiazdy

TVS 0:0 Solszyb

Mecz o 3 miejsce:

Praktiker 3:0 TVS

Mecz o 1 miejsce:

Gwiazdy : Siatkarze 1:1 (2:3 karne)

Organizatorzy uzbierali dla chorej na mukowiscydozę Karoliny 2 tysiące PLN. Pieniądze zostaną przeznaczone na specjalną kamizelkę, która pomoże 11-letniej dziewczynce w oddychaniu oraz w oczyszczaniu płuc.

Najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawili, a pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel. Rafał Klimek – główny organizator zapowiada kontynuację takich imprez dla potrzebujących dzieciaków.

Galeria zdjęć

« »