27 sierpnia rozpoczął się czterodniowy, cykliczny camp chrześcijański dla młodzieży Campo Bosco „S.O.S – Save our souls”. Młodzi ludzie licznie przyjeżdżają do Czerwińska nad Wisłą, aby w Ośrodku Młodzieżowo – Powołaniowym EMAUS wraz z Salezjanami modlić się, poznawać drogę prowadzącą do Boga i jednocześnie doskonale się bawić, brać udział w warsztatach, koncertach. Organizatorem Campo Bosco jest ksiądz Przemysław Kawecki.
28 sierpnia rano przyjechałem do Czerwińska, aby dać świadectwo wiary o Jezusie i wspomóc młodych ludzi swoją wizją życia, zgodną z wartościami chrześcijańskimi. Świadczyłem o Bogu, swoim nawróceniu i drodze, jaką wybrałem w swoim życiu, drodze jaką zmierzam do Jezusa. Na scenie rozmawiałem z księdzem Jackiem Szewczykiem, jednocześnie głosząc prawdę skierowaną do młodych ludzi, którzy słuchali mojego świadectwa o Jezusie. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie. Ewangelizacja jest czymś, co pragnę robić już zawsze. Możliwość wskazywania ludziom wartości chrześcijańskich, budowania wspólnoty i pokazywania drogi prowadzącej do Boga, jest moim celem życiowym.

Po spotkaniu z młodzieżą modliłem się w Kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Czerwińsku nad Wisłą. Kościół został wybudowany w XII wieku,a mury jego wręcz emanują miłością, światłością i wiarą, które od 800 lat są znakami świętości tego miejsca.
Przyjmuję wszystkie błogosławieństwa i doświadczenia, jakie zsyła na mnie Pan z pokorą i wdzięcznością. Oddaję mu cześć, bo jestem celem wszystkich moich poszukiwań. Codziennie rozpromienia mnie radość, niezależnie od perturbacji, jakie następują w moim życiu. Pokój Pański strzeże mojego serca i myśli i prowadzi mnie do Zbawienia.

Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów
Kamil Bazelak

« »