Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dotyczącą adopcji dwóch piesków.Należą one do mojej znajomej, wielkiej orędowniczki praw zwierząt.Ma ona 8 psów i 4 kotów i zajmowała się nimi z olbrzymim zaangażowaniem, dając im miłość i dom. Teraz jednak z powodu wielkiej tragedii w jej rodzinie, musi dwa pieski oddać do adopcji, gdyż nie jest w stanie zajmować się taką ilością zwierząt.Jest w wielkiej depresji, dlatego też proszę o pomoc w znalezieniu domów dla Barona i Rexa.

Baron ma ok 3-4 lat, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany.Jest bardzo mądrym psem, niestety nie toleruje innych psów (suczki tak ) i kotów. Byłby wspaniałym stróżem jakiegoś zakładu,posesji itp. jest bardzo czujny i posłuszny, reaguje na komendy.

Rex ma ok 1.5 roku, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.Również mógłby byś świetnym stróżem posesji, jest czujny i woli spać w kojcu, niż w domu.Ma bardzo zrównoważony charakter, słucha człowieka. Niestety nie przepada za kotami, z psami nie ma problemu.
Telefon kontaktowy w sprawie obydwóch piesków to: 515 617 274

Jeśli ktoś zdecydowałby się na adopcję, któregokolwiek z psów to zostanie on dowieziony przez właścicielkę pod wskazany adres. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.
Kamil Bazelak.

« »