Oficjalny plakat gali „Fight Night 8: The Legend” w Częstochowie

Prezentujemy plakat promujący galę Fight Night 8: The Legend, która odbędzie się już 12 kwietnia w Częstochowie. Tym razem właściciele grupy NG Promotions – Łukasz Głowacki i Marcin Najman we współpracy z firmą Mega Szlif/Stancar zadbali, aby karta gali była mocno rozbudowana i w pełni zadowoliła kibiców sportów walki. Areną zmagań będzie nowa hala sportowa przy ulicy Żużlowej 4 w Częstochowie. Gościem specjalnym gali będzie Legenda boksu zawodowego Andrzej Gołota, dla którego będzie to już kolejny powrót na polską ziemię. Imprezę poprowadzi lider zespołu „Big Cyc” doskonale znany polskiej publiczności showman Krzysztof Skiba.

Podczas gali swój pierwszy w zawodowym boksie pojedynek stoczy Kamil Bazelak. Zawodnik znany z klatek MMA, czy ringów K-1 tym razem spróbuje swoich sił w zawodowym boksie. Rywalem Bazelaka będzie także debiutujący w ringu Adam Koprowski, który do tej pory pomagał w przygotowaniach Marcina Siwego i Marcina Najmana.

Kolejny pojedynek na zawodowym ringu stoczy także Robert Parzęczewski (2-0), który zmierzy się w nim z Zoltanem Kissem Jr. (31-17-3). Stawką zakontraktowanej na 6 rund walki Parzęczewski vs. Kiss Jr. będzie tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski wagi super średniej. Swoje umiejętności zaprezentuje również pięściarz wagi ciężkiej Marcin Siwy (7-0), dla którego występ przed własną publicznością jest dodatkową nobilitacją. Walka Marcina Siwego zakontraktowana została na sześć rund, a jej stawką będzie tytuł Młodzieżowego Mistrza Rzeczypospolitej w kategorii ciężkiej.

Swój zawodowy debiut podczas gali Fight Night 8 zaliczy także pochodzący z Częstochowy Michał Boruc, który w przeszłości bardzo dobrze spisywał się na ringach amatorskich i zdobywał wiele mistrzowskich tytułów. Rywalem Boruca będzie znany doskonale polskim kibicom Alex Serbic (0-1).

Swoje umiejętności przed zgromadzoną w Częstochowie publicznością zaprezentuje także Łukasz Wawrzyczek (18-2-2), który na ring wróci po porażce Maciejem Sulęckim. Na częstochowski ring powróci także były mistrz Europy wagi półśredniej Rafał „Wojownik” Jackiewicz (44-11-2, 21 KO), który powoli przygotowuje się do debiutu na ringu federacji KSW.

W pojedynku w formule kick-boixng swoje umiejętności będzie mógł zaprezentować miejscowy radny Łukasz Wabnic, który przed laty święcił triumfy w tej dyscyplinie i po latach wraca na ring. Podczas tej imprezy kibice zobaczą w ringu także dwie walki w formule MMA, w których zaprezentują się zawodnicy klubu Wydra Gym. W jednym z pojedynków zaprezentuje się doskonale znany miejscowym kibicom zawodnik MMA Łukasz Mielczarski.

Jak już zdążyli przyzwyczaić kibiców organizatorzy na galach grupy NG Promotions nie może zabraknąć pojedynku specjalnego. Tym pojedynkiem anonsowanym jako EXTRA FIGHT będzie starcie o tytuł mistrza świata w formule K-1. W walce o pas jednej z prestiżowych federacji zmierzą się Norbert Anzorge i Martin Pacas.

Miło nam także poinformować, że dostępne są już w sprzedaży bilety na galę Fight Night 8: The Legend.

Bilety w cenach:

  • Pierwszy rząd (płyta) – 600 zł
  • Drugi rząd (płyta) – 500 zł
  • Trzeci rząd (płyta) – 400 zł
  • Czwarty rząd (płyta) -300 zł
  • Piąty rząd (płyta) – 200 zł
  • Rząd szósty, siódmy i ósmy – 100 zł
  • Trybuny dole – 50 zł
  • Trybuny górne – 20 zł

Bilety do nabycia w Pubie „Stacherczak” oraz poprzez sprzedaż wysyłkową zamawiając je za pośrednictwem maila bilety@ngpromotions.pl.

Przy sprzedaży wysyłkowej prosimy o informację nt. wybranego miejsca na hali według wyżej wymienionego zestawienia, ilości zamawianych biletów oraz adresu, na które mają zostać wysłane bilety. Sprzedaż prowadzona jest tylko w formie za pobraniem (płatność przy odbiorze).

« »