Kamil Bazelak otrzymał oficjalne podziękowania od portalu www.sejny.net za wsparcie koncertu charytatywnego dla Kai Kwaterskiej.

W imieniu organizatorów, wszystkich uczestniczących a przede wszystkim imieniu Kai i jej rodziców, serdecznie dziękujemy Panie Kamilu za wsparcie w zbieraniu środków na leczenie Kai. 8 kwietnia sala Ośrodka Kultury pękała w szwach, ludzie pamiętający lata 80 zgodnie twierdzili, że ta sala tylu ludzi nie widziała jeszcze nigdy. Towarzyszyła temu wszystkiemu świetna zabawa i chęć pomocy tej małej istocie, która także pojawiła się na scenie.

Były to chwile nie do opisania więc nawet nie będę próbował tego robić.

Przyłożył Pan dużą cegiełkę do budowli o nazwie ZDROWIE KAI. Dzięki całej akcji zebraliśmy 11 891, 61 zł co jest niespodziewanym wynikiem przez nikogo. Dość powiedzieć, że średnia zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Sejnach to 5 tyś zł…

Dziękujemy!

Niebawem odbędzie się licytacja internetowa pamiątek na rzecz Kai Kwaterskiej. Całkowity zysk z tego przedsięwzięcia przeznaczony będzie na operację dziewczynki. Kamil Bazelak przekazał na ten cel Puchar z Mistrzostw Polski Strong Man, a Rafał Klimek koszulkę z autografem Tomasza Golloba. Bliższe informacje na temat licytacji dostępne będą na stronie www.sejny.net

25 kwietnia w Ośrodku Kultury w Sejnach odbędą się również koncerty min muzyków z zespoły Weekend, Marycha Blues River i Rafał Jaczewski z zespołem.Ponadto jak informują organizatorzy, odbędzie się także kiermasz mini rzeźb i obrazów. Wejście na imprezę kosztuje 5 zł. Całkowity dochód  z imprezy przekazany zostanie na leczenie Kai Kwaterskiej.

-Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w licytacji i w koncercie– powiedział Kamil Bazelak –Zyski z licytacji i koncertu zostaną przekazane rodzicom Kai.Sytuacja dziewczynki jest dramatyczna.Klinika w której miała być poddana operacji wycofała się z możliwości jej wykonania.Rodzicom została ostatnia nadzieja w klinice we Francji lub tez w Chinach.Liczę na to, że ludziom ponownie otworzą się serca i wspomogą finansowo tą trudną operację, która umożliwi powrót do zdrowia dziewczynki.

« »