W dniu 15-16 marzec Mistrz Świata w kulturystyce Kamil Majek odwiedził w Łodzi hurtownię BSN przy ul.Rzgowskiej 46a prowadzoną przez Kamila Bazelaka.

Kamil Majek

Kamil Majek spotkał się ze strongmanem Kamilem Bazelakiem z którym rozmawiał wielopłaszczyznowo na temat kulturystyki,strongman,suplementacji diety,a także na temat współpracy na płaszczyźnie biznesowej.
Kamil Majek rozpoczął cykl przygotowawczy do sezonu 2009 szykując się do startu na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata w Kulturystyce.Mistrz Świata planuje znaczne zwiększenie masy ciała i start z optymalną wagą 85kg,dzięki czemu będzie mógł z powodzeniem rywalizować w kategorii Open z takimi gigantami jak Robert Piotrkowicz,Arkadiusz Szyderski czy Radosław Słodkiewicz.
Kamil Majek od momentu zakończenia kontraktu z firmę Regis czyli Activita/Activ Labs/ jest wolnym strzelcem i zawodnik tej klasy nie będzie miał raczej żadnym problemów z pozyskaniem adekwatnego sponsora.

Kamil Bazelak ma wielu znanych gości,gdyż w listopadzie ubiegłego roku w Polsce 8-krotnego Mr.Olympia Ronnie Coleman.Podczas Show jakie zrobił „Big Ron” w Silverscreen wystąpili również z pokazem strongmani, między innymi właśnie Kamil Bazelak,Piotr Dybus,Tomasz Lech.

« »