Kamil Bazelak ma za sobą kilka ról filmowych. Zadebiutował w 1989 roku w serialu „Janka”, jako statysta w scenie w kościele i na wyścigach konnych.

W 2007 roku wziął udział w widowisku „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Wystąpił wtedy w dwóch odcinkach tego programu jako Gladiator. W 2011 roku występował w teledyskach grupy Ługo/Redzi – utwory „Furia” i „Współcześni Gladiatorzy”.

W 2012 roku wystąpił w serialu „Malanowski i partnerzy” gangstera Mikołaja Arabskiego. W 2013 roku z kolei zagrał rolę Tymona- mechanika samochodowego w serialu paradokumentalnym „Ukryta prawda”. Premiera przewidziana jest po wakacjach.

W dniu wczorajszym Kamil Bazelak poinformował na portalu społecznościowym,że otrzymał rolę w nowym serialu na antenie jednej z komercyjnych telewizji

-Dostałem kolejna rolę, tym razem nowym serialu paradokumentalnym. Będę grał „harleyowca”. Kręcimy już w ten weekend, a potem po 20 sierpnia– napisał na facebooku Kamil Bazelak -Dopiero zapoznaję się ze scenariuszem, ale niestety nie mogę napisać o żadnych szczegółach dotyczących roli. Mnie ona odpowiada. Mam być nieco ucharakteryzowany, a więc nie wiem czy mi np. jakiejś brody nie przykleją. Serial ma być emitowany po wakacjach, zaraz po ustaleniu nowej ramówki w jednej ze znanych komercyjnych telewizji.

 

autor: Radek

« »