Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

Zwracam się z apelem do wszystkich ludzi o pomoc dla Pani Kariny Schwerzler, której w styczniu tego roku zaginęła mama. Na temat Pani Kariny pisałem już wcześniej. Była ona prezydencką pełnomocniczkę do spraw ochrony zwierząt, którą Prezydent Bronisław Komorowski wyrzucił z Kancelarii Prezydenckiej, gdyż jej altruistyczne działania przeszkadzały mu w realizacji jego życiowej pasji jakim było bezkarne mordowanie zwierząt.

13 stycznia 2013 roku Panią Karinę Schwerzler spotkało ogromne, niewyobrażalne wprost nieszczęście. Jej mama Pani Hania Brzezińska chorująca na chorobę Alzheimera wyszła z domu w Końskich i zaginęła. Kobieta ma 74 lata, 164 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma ogromne problemy z pamięcią, co może być przyczyną tego, że nie była w stanie odnaleźć drogi do domu. Jeśli ktokolwiek coś wie na temat losu zaginionej, gdzie przebywa proszę o pilny kontakt pod numer telefonu 997.

Na stronie www.karinaschwerzler.pl jest do pobrania ulotka o Mamie Pani Kariny. Jeżeli ktokolwiek chciałby przyłączyć się do akcji to proszę o wydrukowanie tej ulotki, skserowanie jej i ewentualne rozwieszenie w swojej miejscowości. Mama Pani Kariny może być wszędzie, prawdopodobnie straciła pamięć i nawet nie wie jak się nazywa. Pani Karina głęboko wierzy i ma nadzieję,że jej Mama żyje i ją odnajdzie. Nigdy się nie podda, nie zaprzestanie, gdyż chodzi o najważniejszą osobę w jej życiu.
Bardzo proszę wszystkich o pomoc. Nie zostańcie obojętni i włączcie się w akcję poszukiwania Pani Hani Brzezińskiej.

Dziękuję i mam nadzieję, że niebawem sprawa zaginięcia mamy Pani Kariny wyjaśni się w pozytywny sposób.

Kamil Bazelak

« »