13 Stycznia bieżącego roku siłownię, którą prowadził Kamil Bazelak odwiedzili wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego Nr 1 w Łodzi, mieszczącego się w Łodzi przy ul. Siedleckiej 7/21 w którym mieszczą się Technikum Uzupełniające Specjalne Nr 22 w Łodzi ( dla Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej),a także Szkoła Policealna dla Niesłyszących i Słabo Słyszących, Wychowankowie pod nadzorem wychowawców Sylwii Miksy i Krzysztofa Lisa i łódzkiego strongmana Kamila Vanderleia Bazelaka wzięli udział w zajęciach rekreacyjno-ruchowych na siłowni.

Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

W zajęciach wzięli udział następujący wychowankowie:
1 Arkadiusz Wójcik
2 Kamil Pawlik
3 Adam Rudo
4 Sebastian Maszkowski
5 Grzegorz Lec
6 Mariusz Kosmatka
7 Michał Baniewski
8 Andrzej Stepień

Dla tych młodych ludzi możliwość odreagowania i ekstremalnego wyżycia fizycznego podczas zajęć sportowych niosła konstruktywne wzorce sportowego trybu życia.W najbliższym czasie planowany jest pokaz Strong Man w wykonaniu Kamila Bazelaka.

Na swojej stronie http://www.sosw1.szkoly.lodz.pl/zycieinternackie3.html wychowankowie SOSW umieścili oficjalne podziękowanie dla strongmana.

Korzystając z życzliwości Pana Kamila Bazelaka mieliśmy możliwość zapoznania się z ofertą profesjonalnej siłowni IRON BODY, mieszczącej się w Łodzi przy ul.Sienkiewicza 100. Wizyta w siłowni, możliwość odbycia treningu z udziałem trenera i poznanie strongmana Kamila Bazelaka jest dla naszych wychowanków niezapomnianym wydarzeniem. Składamy serdeczne podziękowania.

« »