Były strongman i zawodnik sportów walki Kamil Bazelak wraz z Grupą Zalewski Patrol wystąpili z niecodzienną inicjatywą jaką było ogłoszenie Ogólnopolskiego Dnia Dziada.

24 czerwca 2013 – OGŁASZAMY PIERWSZY W POLSCE DZIEŃ DZIADA!!! Nie będzie żadnych imprez, pogadanek, napojów, waty cukrowej ani lodów! Kierujemy przesłanie głównie do młodych ludzi,ale i nie tylko. To dzień refleksji,zadumy,przemyśleń,czy jestem jeszcze smakoszem trunków,czy już uzależnionym alkoholikiem,czy nie robię czegoś co jest niezgodne z prawem,wbrew sobie…

Czasem ktoś nie zdaje sobie sprawy jak łatwo może stać się osobą bezdomną.
Mówi sobie, że pewnie jego to nie dotyczy,ale w ciągu każdego mijającego roku podejmuje różne decyzje, dokonuje różnych wyborów, które mogą prowadzić za parę lat do finału jakim jest ulica!. Nawet w tej chwili nie zdaje sobie sprawy, że jakaś zła decyzja pociąga za sobą kolejne,które może za rok,a może za 15 lat spowodują, że jego życie runie jak domek z kart i będzie bezdomnym..
Być może już w tej chwili wkroczył na ścieżkę, która prowadzi do bezdomności,ale jeszcze można zawrócić.
24 czerwca apelujcie do takiej osoby żeby przemyślał swoje zachowanie,postępowanie i zastanowił się nad decyzją,która może ODMIENIĆ JEGO ŻYCIE!.
OBY DZIADÓW BYŁO JAK NAJMNIEJ W PRZYSZŁOŚCI!

You can either choose to be a lovely dad or lousy beggar! You can be a dad or a beggar! 24 czerwca 2013- BEGGARS DAY! The choice is yours!

We wish everyone to be a caring Dad!

Mariusz Zalewski i Kamil Bazelak

« »