Udało się złapać trochę tęczy na zdjęciu 😊 Zobaczcie jak wygląda piękna tęcza nad zamkiem w Olsztynie.
To starochrześcijański symbol, czyli „łuk Boga na obłoku”, symbol przymierza Boga z Noe 🙏

« »