Udało się złapać trochę tęczy na zdjęciu 😊 Zobaczcie jak wygląda piękna tęcza nad zamkiem w Olsztynie.
To starochrześcijański symbol, czyli „łuk Boga na obłoku”, symbol przymierza Boga z Noe 🙏
« Dzisiaj wyprawa do Ojcowa Otrzymałem nominację na nowego Country Coordinator w organizacji International Budokai Union KyodoKyokushin »

