OSIĄGNIĘCIA TRENERSKIE:

vi-miedzynarodowe-mistrzostwa-polski-kyokushin-karate-interanational-budo-kai-15

1.Puchar Polski w karate Kyokushin 2012
II miejsce w klasyfikacji generalnej w systemie knock-down
III miejsce w klasyfikacji generalnej w systemie knock-down
2.Mistrzostwa Polski w karate Kyokushin 2013 w seniorach +80kg
II miejsce w klasyfikacji generalnej w systemie knock-down
III miejsce w klasyfikacji generalnej w systemie knock-down
3.Puchar Polski IBK Budokai – maj 2011
-złoty medal, srebrny medal i dwa brązowe medale.
4.Puchar Krajów V4 na Słowacji- 2012 rok
-2 złote i 3 srebrne medale
5.Mistrzostwa Polski Furo Karate -Leszno 2015
– I miejsce w kategorii +95kg
6.Ogólnopolski Turniej Furo Karate 2016
– 6 złotych medali, 6 srebrnych i 6 brązów
7.Międzynarodowy Puchar Polski Furo Karate w Wiśniowej Górze(9 kwietnia 2016)
– 7 złotych medali, 6 srebrnych medali,, 7 brązowych medali.
8.Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate w Wysokim Mazowieckim
– 4 złote, 5 srebrnych, 3 brązowe
9.Grand Prix Polski Furo Karate 2016 w Wiśniowej Górze
– 7 złotych medali, 8 srebrnych medali, 5 brązowych medali
10.Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016 w Wiśniowej Górze
– 10 złotych medali, 7 srebrnych i 5 brązowych
11.Mistrzostwa Polski Kyokushin IBK 2016 Zambrów
– 2 złote medale, 6 srebrnych i 2 brązowe medale
12. Międzynarodowy Puchar Polski Furo Karate
– 8 złotych medali, 11 srebrnych, 11 brązowych medali

Debiuty Kulturystyczne w Bydgoszczy
w kategorii – kulturystyka kobiet – I miejsce
Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne w Bytowie
w kategorii – kulturystyka kobiet – III miejsce
Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne w Nowej Soli
w kategorii – kulturystyka kobiet -II miejsce

fcc-17-kamil-bazelak-vs-karl-etherington

BILANS WALK AMATORSKICH:

Boks amatorski (7-3)

Kickboxing (3-1)

BILANS WALK ZAWODOWYCH:

K-1: (3-0, 3 KO)

MMA: (5-9)

Wrestling: (4-0)

Boks zawodowy: (0-2)

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE I PRZEBIEG KARIERY:

KARATE, KICK-BOXING, BOKS

  • I m Mistrzostwa Łodzi w karate – wrzesień 1994
  • II m Ogólnopolskie Zawody w Kick-boxingu – listopad Łódź ŁPKS 1994
  • II m Zawody w Kickboxingu  – styczeń Łódź ŁPKS 1995
  • II m Ogólnopolski Turniej Bokserski ŁPKS vs Start Włocławek- grudzień 1996
  • II m Ogólnopolski Turniej Bokserski – Łódź luty 1997
  • II miejsce w Ogólnopolskich zawodach bokserskich o Puchar Zygmunta Sikory w Kielcach 1997r.
  • Uczestnik Mistrzostw Europy Karate Kyokushin -Holandia (Haga) -20.03.2011
  • 16 październik 2011 Łódź – egzamin na czarny pas 1 Dan Sei Budokai u Leonardo Voinescu ( 8 Dan Sei Budokai i 4 Dan Judo).
  • 14 maja 2016 Wysokie Mazowieckie -egzamin na czarny pas 2 Dan Ju Jitsu.
  • 28 sierpień 2016 Jarnołtówek – egzamin na czarny pas 2 Dan Furo Karate.

KULTURYSTYKA

  • IV miejsce na Ogólnopolskich Debiutach Kulturystycznych w Bydgoszczy w kategorii do 90kg

STRONG MAN

  • Udział w eliminacjach do Pucharu w Strongman
  • V miejsce w Ogólnopolskich Halowych Zawodach w Strong Man Łódź 2004
  • VI miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Strong Man Łęczyca 2004
  • V miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Strong Man Czerniejów 2004
  • VII miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Strong Man w Pabianicach – czerwiec 2004r – TV4
  • VII m Mistrzostwa Polski – Opoczno 2004
  • VI m – Mistrzostwa Polski Sieradz 2004
  • VI m – Mistrzostwa Polski Radomsko 2004
  • VII m – finał Mistrzostw Polski Strong Man 2004 – Bełchatów
  • XI m – European Strongest Man Championship „Zmagania Tytanów” – Sieradz 2005-telewizja Polsat,Polsat 2 ,Polsat Sport
  • VII m- European Strongest Man Championship „Zmagania Tytanów” – Ślesin 2005- telewizja Polsat,Polsat 2 ,Polsat Sport
  • VI m- Grand Prix Polski 2006 w Kętrzynie
  •  I  m-  Ogólnopolskie Zawody Strongman w Janowie Lubelskim 2007
  • II m -Extreme Strong Man BSN 2008 w Łodzi

MMA

  • Kamil Bazelak vs Kamil Waluś – 25.02.2012 KSW18 w Płocku- przegrana TKO (kontuzja kolana)-1 runda
  •  Kamil Bazelak vs  Józef Warchoł – 14.09.2013 Pruszków – PLMMA 20 – przegrana przez TKO, 1 runda 4:50
  • Kamil Bazelak vs Stav Economou – 01.12.2013 Southend on Sea – AWOL 3 – przegrana przez TKO, 1 runda
  • Kamil Bazelak vs Jacques Mwamba – 11.01.2014 Puławy – Vale Tudo Cup – wygrana przez przez poddanie (americana), 1 runda -0:48
  • Kamil Bazelak vs Stav Economou -28.02.2015 Southend on Sea- UWC25 – przegrana submission(kimura)- 2:48
  • Kamil Bazelak vs Karl Etherington – 28.03.2015 Blackpool – BAMMA19- wygrana przez TKO – 1 runda, 4:13 min
  • Kamil Bazelak vs Oli Thompson – 27.06.2015 Milton Keynes – Macto Championship – przegrana TKO (knee)- 3:06
  • Kamil Bazelak vs Lloyd Baker – 17.10.2015 Southend on Sea -UWC 26 – przegrana przez TKO 3:20 (oszustwo sędziego Alastaira Grimmera)
  • Kamil Bazelak vs Tomas Pakutinskas – 14.11.2015 Wilno – BUSHIDO HEROS SERIES 2015 & KOK WORLD GP 2015 – przegrana Submission (Rear-Naked Choke) 0:53
  • Kamil Bazelak vs Tomasz Koprowski – 09.04.2016 Samurai League – zwycięstwo przez armbar w 1:35 minucie 1 rundy
  • Kamil Bazelak vs Tom Aspinall – 18.06.2016 FCC 17 – Full Contact Contender 17- przegrana przez K.O w 1:16 1 rundy
  • Kamil Bazelak vs Marcin Chaberski – 25.06.2016 GPP FK- Samurai League 2 – zwycięstwo przez armbar w 0:53 sekundzie 1 rundy
  • Kamil Bazelak vs Karl Etherington – 24.09.2016 w Manchester Even City – przegrana przez TKO (złamane żebra) – 1:26 minuta 1 rundy
  • Kamil Bazelak vs Tyberiusz Kowalczyk – 15.10.2016 – anulowana (kontuzja żeber)
  • Kamil Bazelak vs John Green – 11.02.2017
  • – zwycięstwo przez Submission (Arm-Triangle Choke)- 1 : 51 min

K-1

  • 27.10.2012 – Gala Częstochowa vs.Reszta ŚwiataKamil Bazelak vs.James Smith aliasT-Bone – zwycięstwo Kamila Bazelaka przez KO w 1 rundzie
  • 15.12.2012 – Gala Boxing Productions –„Wieczór mocnych ciosów” w Białymstoku -Kamil Bazelak vs Sullivan Lacroix – zwycięstwo Kamila Bazelaka przez KO w 1 rundzie (0:58 sek)
  • 09.03.2013 – Gala Łomżyński Fight Night II – Kamil Bazelak vs. James Smith – zwycięstwo Kamila Bazelaka przez TKO w 2 rundzie
Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

BOKS ZAWODOWY:

  • Kamil Bazelak vs. Marcin Siwy – 11.02.2011 Częstochowa -NC (walka pokazowa)
  • Kamil Bazelak vs Adam Koprowski – 12.04.2014 Częstochowa – Fight Night 8:The Legend –  4 x 3minuty (przegrana na punkty 3 x 39-37)
  • Kamil Bazelak vs  Lukas Horak – 2014-05-02 Kosice Słowacja – (przegrana przez TKO w drugiej rundzie)

WRESTLING:

  • TBW Radom-Kamil Bazelak vs August (wygrana Kamila Bazelak)
  • TBW2 -Zawiercie – Kamil Bazelak vs Michael Kovac ( wygrana Kamila Bazelaka)
  • Extreme Gladiators – Władysławowo – Triple Match Kamil Bazelak vs Darksoul i Karsten Beck (wygrana Kamila Bazelaka)
  • Wrestling Fighters Show – 30.03.2011 Spała – Kamil Bazelak vs. Crazy Sexy Mike ( wygrana Kamila Bazelaka)

CAPOEIRA

  • 10 Batizado Troca de Cordas w Polsce grupy Companhia Pernas Pro Ar – Kamil Bazelak otrzymał gradację Aluno i stopień Corda Branca /Amarela (Sznur Biało-Żółty) -6- 8 lipiec 2012 Opole