REKORDY ŻYCIOWE:

wyciskanie sztangi leżąc 240kg
martwy ciąg z ziemi 340kg
przysiad ze sztangą 350kg
uginanie ramion ze sztangą łamaną(biceps) 110kg x 3 powtórzenia
martwy ciąg 121 powtórzeń z ciężarem 160kg w przeciągu godziny
przeciągnięcie 38 tonowy tramwaju w Łodzi przy ul. Tramwajowej
przeciągnięcie siedząc 27 tonowy jacht „Barrag” na odcinku 15 metrów w Hurghadzie w Egipcie
podniesienie 1000 kg platformy w martwym ciągu pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie
przeciągnięcie w uprzęży 20-sto tonowego wozu strażackiego w Krakowie
wyciśnięcie jednorącz obciążnika kettlebell o wadze 24kg x 67 powtórzeń podczas Mistrzostwa Łodzi w wyciskaniu kettlebell w 2005 roku

 

BILANS WALK AMATORSKICH:

Walki Kyokushin Kumite – (33)

Boks amatorski (7-3)

Kickboxing (3-1)

BILANS WALK ZAWODOWYCH:

K-1: (3-0, 3 KO)

MMA: (11-11)

Wrestling: (4-0)

Boks zawodowy: (0-2)

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE I PRZEBIEG KARIERY:

KARATE, KICK-BOXING, BOKS

  • Lithuania Open – Vilnius 1993 (lipiec) – (jedno zwyciestwo -Edvinas Romualdas)
  • III m Ogólnopolski Turniej Kyokushin w Poznaniu – styczeń 1994
  • I m Ogólnopolski Turniej Karate w Łodzi (rywalizacja pomiędzy dwoma klubami – zasady kickboxingu) – wrzesień 1994
  • II m Ogólnopolski Turniej Bokserski – listopad Łódź ŁPKS 1994
  • Udział w XXI Mistrzostwach Polski Kyokushin Seniorów w Kielcach
  • II m  Ogólnopolski Turniej Bokserski – styczeń Łódź ŁPKS 1995
  • III m w kategorii -80kg Ogólnopolski Turniej Kyokushin we Wrocławiu – marzec 1995
  • II m Ogólnopolski Turniej Kyokushin w Katowicach – październik 1995
  • II m Ogólnopolski Turniej Bokserski ŁPKS vs Start Włocławek- grudzień 1996
  • II m Ogólnopolski Turniej Bokserski – Łódź luty 1997
  • II miejsce w Ogólnopolskich zawodach bokserskich o Puchar Zygmunta Sikory w Kielcach 1997r.
  • IV miejsce na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin -Holandia (Haga) -20.03.2011
  • 21 listopad 2015 – organizacja I Turniej Furo Karate w Andrespolu
  • 05 grudzień 2015 – organizacja Mistrzostwa Makroregionu Łódzkiego Furo Karate w Andrespolu
  • 30 styczeń.2016 – organizacja -Ogólnopolski Turniej Furo Karate w Wiśniowej Górze
  • 9 kwiecień 2016 – Międzynarodowy Puchar Polski Furo Karate w Wiśniowej Górze
  • 25 czerwiec 2016 – organizacja Grand Prix Furo Karate w Wiśniowej Górze.
  • 19 listopad 2016 – organizacja European Open Championship Furo Karate w Wiśniowej Górze.
  • 12 luty 2017 – organizacja Miedzynarodowy Puchar Polski Furo Karate w Wisniowej Górze
  • 13 maj 2017 – organizacja Mistrzostwa Gminy Andrespol Kyokushin IBK
  • 24 czerwca 2017 – organizacja Grand Prix Polski Karate Kyokushin IBK w Wiśniowej Górze
  • 24 wrzesień 2017 Haga-Holandia – Wicemistrzostwo Europy Pro Karate (Shidokan Rules)
  • 22 październik 2017 – organizacja Otwartego Pucharu Polski w Kyokushin w Wiśniowej Górze
  • 20 luty 2019 – seminaria i pokazy samoobrony „Obroń się sama” w Przsnyszu
  • 18 maj 2019 Wiśniowa Góra – Wicemistrzostwo Polski Pro Karate (Shidokan Rules)
  • 18 maj 2019 – organizacja Polish Kyokushin Grand Prix w Wiśniowej Górze 2
  • 18 maj 2019 – organizacja POLISH PRO KARATE CHAMPIONSHIP w Wiśniowej Górze.
  • 13 październik 2018 – organizacja gali charytatywnej WLC5 „Let’s Awake Alan”
  • 14 październik 2018 – organizacja Charytatywny Turniej Kyokushin – Samurai Cup „Budzimy Alanka”
  • 30 maj 2019 – utworzenie nowego stowarzyszenia Karate Kyokushin Organisation
  • 17 sierpień 2019 – seminarium MMA w Oskaka Dojo w Katwijk w Holandii</li
  • 22 sierpień 2019 – Branch Chief w organizacji IBU ( KyudoKyokushin)

KULTURYSTYKA

  • IV miejsce na Ogólnopolskich Debiutach Kulturystycznych w Bydgoszczy w kategorii do 90kg

STRONG MAN

  • Udział w eliminacjach do Pucharu w Strongman
  • V miejsce w Ogólnopolskich Halowych Zawodach w Strong Man Łódź 2004
  • VI miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Strong Man Łęczyca 2004
  • V miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Strong Man Czerniejów 2004
  • VII miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Strong Man w Pabianicach – czerwiec 2004r – TV4
  • VII m Mistrzostwa Polski – Opoczno 2004
  • VI m – Mistrzostwa Polski Sieradz 2004
  • VI m – Mistrzostwa Polski Radomsko 2004
  • VII m – finał Mistrzostw Polski Strong Man 2004 – Bełchatów
  • XI m – European Strongest Man Championship „Zmagania Tytanów” – Sieradz 2005-telewizja Polsat,Polsat 2 ,Polsat Sport
  • VII m- European Strongest Man Championship „Zmagania Tytanów” – Ślesin 2005- telewizja Polsat,Polsat 2 ,Polsat Sport
  • VI m- Grand Prix Polski 2006 w Kętrzynie
  •  I  m-  Ogólnopolskie Zawody Strongman w Janowie Lubelskim 2007
  • II m -Extreme Strong Man BSN 2008 w Łodzi

MMA

      • Kamil Bazelak vs Kamil Waluś – 25.02.2012 KSW18 w Płocku- przegrana TKO (kontuzja kolana)-1 runda
      •  Kamil Bazelak vs  Józef Warchoł – 14.09.2013 Pruszków – PLMMA 20 – przegrana przez TKO, 1 runda 4:50
      • Kamil Bazelak vs Stav Economou – 01.12.2013 Southend on Sea – AWOL 3 – przegrana przez TKO, 1 runda
      • Kamil Bazelak vs Jacques Mwamba – 11.01.2014 Puławy – Vale Tudo Cup – wygrana przez przez poddanie (americana), 1 runda -0:48
      • Kamil Bazelak vs Stav Economou -28.02.2015 Southend on Sea- UWC25 – przegrana submission(kimura)- 2:48
      • Kamil Bazelak vs Karl Etherington – 28.03.2015 Blackpool – BAMMA19- wygrana przez TKO – 1 runda, 4:13 min
      • Kamil Bazelak vs Oli Thompson – 27.06.2015 Milton Keynes – Macto Championship – przegrana TKO (knee)- 3:06
      • Kamil Bazelak vs Lloyd Baker – 17.10.2015 Southend on Sea -UWC 26 – przegrana przez TKO 3:20 (oszustwo sędziego Alastaira Grimmera)
      • Kamil Bazelak vs Tomas Pakutinskas – 14.11.2015 Wilno – BUSHIDO HEROS SERIES 2015 & KOK WORLD GP 2015 – przegrana Submission (Rear-Naked Choke) 0:53
      • Kamil Bazelak vs Tomasz Koprowski – 09.04.2016 Samurai League – zwycięstwo przez armbar w 1:35 minucie 1 rundy
      • Kamil Bazelak vs Tom Aspinall – 18.06.2016 FCC 17 – Full Contact Contender 17- przegrana przez K.O w 1:16 1 rundy
      • Kamil Bazelak vs Marcin Chaberski – 25.06.2016 GPP FK- Samurai League 2 – zwycięstwo przez armbar w 0:53 sekundzie 1 rundy
      • Kamil Bazelak vs Karl Etherington – 24.09.2016 w Manchester Even City – przegrana przez TKO (złamane żebra) – 1:26 minuta 1 rundy
      • Kamil Bazelak vs Tyberiusz Kowalczyk – 15.10.2016 – anulowana (kontuzja żeber)
      • Kamil Bazelak vs John Green – 11.02.2017- zwycięstwo przez Submission (Arm-Triangle Choke)- 1 : 51 min
      • Kamil Bazelak vs Carlos Williams – 24.06.2017 – wygrana przez submission kimura w 1:23
        min -1 runda
      • Kamil Bazelak vs Piotr Zaborski – 21.10.2017 – wygrana przez submission americana w 0:36
        min -1 runda
      • Kamil Bazelak vs Szymon Kołecki – 02.12.2017 – anulowana z powodu kontuzji nogi
      • Kamil Bazelak vs Piotr Zaborski – 17.03.2018 – wygrana przez kimurę w 0:34
        sekundy -1 runda
      • Nills Van Noord vs Kamil Bazelak – 21.05.2018 – przegrana przez arm traingle choke -1 runda
      • Matteo Ricetti vs Kamil Bazelak – 17.06.2018 – przegrana przez Rear Naked Choke, 3:00, R1, MITC – Matside in the Cage 2
      • Kamil Bazelak vs Carlos Williams – 13.10.2018 – wygrana przez Anaconda Choke , 0:48, R1
      • Kamil Bazelak vs Damian Laskowski — 13.10.2018 – wygrana przez Arm Triangle Choke, 2:45, R1
      • Kamil Bazelak vs Piotr Zaborski – 09.03.2019 – wygrana przez Submission (Triangle Choke) – 1 runda, 0:34 sek

K-1

      • 27.10.2012 – Gala Częstochowa vs.Reszta ŚwiataKamil Bazelak vs.James Smith aliasT-Bone – zwycięstwo Kamila Bazelaka przez KO w 1 rundzie
      • 15.12.2012 – Gala Boxing Productions –„Wieczór mocnych ciosów” w Białymstoku -Kamil Bazelak vs Sullivan Lacroix – zwycięstwo Kamila Bazelaka przez KO w 1 rundzie (0:58 sek)
      • 09.03.2013 – Gala Łomżyński Fight Night II – Kamil Bazelak vs. James Smith – zwycięstwo Kamila Bazelaka przez TKO w 2 rundzie
Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

BOKS ZAWODOWY:

      • Kamil Bazelak vs. Marcin Siwy – 11.02.2011 Częstochowa -NC (walka pokazowa)
      • Kamil Bazelak vs Adam Koprowski – 12.04.2014 Częstochowa – Fight Night 8:The Legend –  4 x 3minuty (przegrana na punkty 3 x 39-37)
      • Kamil Bazelak vs  Lukas Horak – 2014-05-02 Kosice Słowacja – (przegrana przez TKO w drugiej rundzie)

WRESTLING:

      • TBW Radom-Kamil Bazelak vs August (wygrana Kamila Bazelak)
      • TBW2 -Zawiercie – Kamil Bazelak vs Michael Kovac ( wygrana Kamila Bazelaka)
      • Extreme Gladiators – Władysławowo – Triple Match Kamil Bazelak vs Darksoul i Karsten Beck (wygrana Kamila Bazelaka)
      • Wrestling Fighters Show – 30.03.2011 Spała – Kamil Bazelak vs. Crazy Sexy Mike ( wygrana Kamila Bazelaka)

CAPOEIRA

    • 10 Batizado Troca de Cordas w Polsce grupy Companhia Pernas Pro Ar – Kamil Bazelak otrzymał gradację Aluno i stopień Corda Branca /Amarela (Sznur Biało-Żółty) -6- 8 lipiec 2012 Opole