Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

Długi czas nie interesowałem się polityką, jednakże obecna sytuacja gospodarcza w Polsce, rządy Tuska i jego bandy zmuszają mnie do tego, abym zabrał głos również w sprawach dotyczących naszego kraju.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem obecnego systemu, całej demokracji, włażenia w tyłek Eurokratom z Brukseli, którzy co chwila nakładają na Polskę jakieś ograniczenia i  irracjonalne wymogi unijne. Do absurdów unijnych możemy zaliczyć na przykład powszechnie znane idiotyzmy dotyczące  ślimaków, które wg. unijnych urzędasów są rybami śródlądowymi, a marchewki to owoce. „Wszechmocna Unia” chciała nam wprowadzić zakaz jeżdżenia na nartach na śniegu, cieńszym niż 20 centymetrów. To kilka przykładów z rozlicznych kretyńskich rozporządzeń serwowanych nam przez „zaborców z Brukseli”.

Nasza obecność w Unii nic pozytywnego nam nie daje. Ponownie straciliśmy naszą wolność, niepodległość i suwerenność. Rządzi nam i Bruksela i unijni cwaniacy, którzy co rusz nakładają na Polskę jakieś ograniczenia. Polska przestała być niepodległa, co nad wyraz cieszy  Jaśnie Wielmożnego Pana Tuska. Jesteśmy kolonią dla unijnych komuchów, którzy chcą kontrolować każdą płaszczyznę naszego życia i naszej gospodarki. Ceny paliw, gazu,energii, żywności cały czas wzrastają dorównując tym w krajach Unii Europejskiej, ale nasze zarobki stoją w miejscu. Niektórym ludziom ledwo wystarcza pieniędzy na przeżycie. Moja mama otrzymuje 600 złotych renty i gdyby miała za taką sumę samodzielnie przeżyć to wylądowała by w schronisku dla bezdomnych. Znam szereg innych podobnych przykładów. Ludziom nie starcza pieniędzy na życie, opłaty, na coraz droższe leki. Państwo pod rządami Tuska nie chce refundować chorym ludziom wielu leków czy niezbędnych do przeżycia zabiegów. Chorzy ludzie rozpaczliwie poszukują pomocy organizując koncerty charytatywne, zbiórki pieniędzy, licytacje, które mają im pomóc w powrocie do zdrowia.
Niemcy, Francuzi czy Anglicy zarabiają od nas kilka razy więcej. Ludzie w naszym kraju są coraz biedniejsi, coraz bardziej zadłużeni i wiele osób z trudnością wiąże koniec z końcem.
W Polsce rządzą demagodzy i populiści z PO, którzy obiecywali biednym i naiwnym wyborcom gruszki na wierzbie, a jak już wygrali wybory to kryzys w naszym kraju tyko się pogłębił. Bezrobocie cały czas rośnie. Ludzie masowo uciekają zagranicę w poszukiwaniu pracy. Człowiek człowiekowi staje się wilkiem. Zawiść, zazdrość powodują, że jeden z drugiemu wbił by z chęcią nóż w plecy.
A z czego to wynika? Na pewno z obecnej sytuacji gospodarczej. Rząd, urzędnicy państwowi zamiast pomagać przedsiębiorcom w rozwijaniu przez nich działalności gospodarczych tylko ich gnębią kontrolami, podatkami, postępowaniami karno -skarbowymi, sprawami karnymi w przypadku nieudolnego prowadzenia spółek. Urząd represji wobec ludności jest tak rozbudowany jak za komuny. Na czele tego wszystkiego stoi Tusk i Komorowski. Zamiast wspierać przedsiębiorców rząd polski wprowadza komunistyczne represje. Gdyby firmy rozwijały przy wsparciu państwa polskiego to spadałoby bezrobocie, pomnażałby się nasz majątek. A u nas jest odwrotnie. Mam wrażenie,że w chwili obecnej w Polsce dzieje się  to samo jak podczas komunizmu w Polsce. Cały czas represje, szykany, kontrole, kary.
entalność polskich polityków i urzędników nic się nie zmieniła. Teraz doszła jeszcze sprawa fotoradarów i nakazów jazdy z prędkością 50km na godzinę, co z całą pewnością spowoduje mega korki w każdym mieście.
Jechałem ostatnio z Łodzi do Warszawy i oprócz niezliczonej ilości fotoradarów jakie mijałem, miałem dwie rutynowe kontrole policyjne, sprawdzanie opon, wyposażenia samochodu (gaśnica, trójkąt i etc). Musiałem również raz poddać się kontroli alkomatem. Jakby tego było mało po drodze jeszcze trzykrotnie mijałem policjantów z tzw. szuszarkami. Przecież to jest jakaś kpina! Czy my do cholery żyjemy w policyjnym państwie? Czy nie można w tym kraju przejechać z miasta A do miasta B, bez niepotrzebnych stresów i policyjnych kontroli?

Jeżdżąc po Niemczech czy Holandii nie spotykałem się z takimi szykanami wobec kierowców. Owszem są ograniczenia prędkości do których się kierowcy stosują, ale policja nie siedzi tam w krzakach z ubecką mentalnością polując na obywateli poruszających się samochodami.Polska jest przeciwieństwem tych krajów! U nas prześladowanie ludzi to norma. A wszystko to zawdzięczamy polityce „największego komucha” wszech-czasów Donalda Tuska.

Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

Cały nasz obecny rząd z Tuskiem na czele to zakamuflowani komuniści, którzy robią to samo, co ich poprzednicy w starym systemie. Ludziom w Polsce żyje się coraz gorzej, a tym PO-owskim komuchom coraz lepiej. Wykręcają sobie, co rusz afera za aferą, aby mieć tematy zastępcze. Wtedy ludzie żyją sensacjami, a dyskusja o gospodarce umiera.W mediach nie ma dnia, bez co najmniej jednej afery. Co dziennie musi być jakaś sensacja podsycana przez żądnych skandali dziennikarzy.

Donald Tusk to kłamca, demagog i populista. Ten człowiek tak jak i jego partia, którą rządzi już dawno powinny zostać odsunięte od władzy.Rządzić powinni nami ludzie normalni, którzy chcą poprawy życia przeciętnego Polaka

Dlaczego nikt nie rozliczył do tej pory zleceniodawców  maskary grudniowej na wybrzeżu w 1970 roku. Stanisław Kociołek, generał Wojciech Jaruzelski i generał Tadeusz Tuczapski są sądzeni bezskutecznie od 17 lat, a tymczasem już dawno powinni gnić w więzieniach? Co w tej sprawie robi Ministerstwo Sprawiedliwości, minister Gowin i cała reszta jego podwładnych. Dlaczego sądy nie chcą skazać w końcu tych PZPR-owskich bandziorów?
Dlaczego wielu innych „komunistycznych bandytów” skazujących na śmierć bohaterów wojennych z Narodowych Sił Zbrojnych czy z Armii Krajowej pobiera nadal swoje wysokie emeryturki i nikt ich nie rozlicza za zbrodnie przeciwko ludzkości, jakich dokonali podczas reżimu komunistycznego?
Nadal stoją ponad prawem i są nietykalni? Dlaczego tak się dzieje? Może dlatego, że towarzysz Donald Tusk klepie się z towarzyszem Putinem po plecach i jawnie staje przeciwko Polsce.
Oni mordowali naszych rodaków, prawdziwych Polaków i patriotów w imię „idei komunizmu”.
Ludzie dzisiaj, tak naprawdę mało interesują się historią i nie wiedzą prawie nic, o tamtych czasach. Świadomość historyczna jest znikoma. Zapomniano już o bohaterach z AK i NSZ dla których najwyższymi wartościami były Bóg, Honor i Ojczyzna. Dzisiaj rządzi pieniądz i demagogia współczesnych komunistów takich jak Tusk i jego partia.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Patriotów

Kamil Bazelak

« »