Kamil Bazelak zabrał głos w sprawie ostatniej decyzji Sejmu dotyczącej ludobójstwa na Wołyniu, które głosami posłów PO i Ruchu Palikota zostało uznane tylko za tzw. „czystkę etniczną”.

Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

Z zażenowaniem słuchałem informacji o tym, że Sejm nie zgodził się na określenie zbrodni wołyńskiej, jako ludobójstwo. Posłowie PO i geje z Ruchu Palikota głosowali za tym, aby rzeź polskich obywateli, ludobójstwo określane zostało, jako „Czystka etniczna o znamionach ludobójstwa”. Minister Radosław Sikorski, Premier Donald Tusk i reszta tej antypolskiej hołoty zrobiła wszystko, aby tylko nie obrazić tych zwyrodniałych morderców z UPA i innych nacjonalistów ukraińskich. Dla nich ważniejsze było włażenie ukraińskim oprawcom w dupę niż mówienie prawdy o mordzie na narodzie Polskim. Wyraźnie widać, że wyszły z Tuska geny jego dziadka z Wehrmachtu. Kolega Tuska niejaki Miron Sycz z PO miał ojca w UPA, który był odpowiedzialny za palenie polskich wsi i mordowanie Polaków. Także panowie Tusk i Sycz dobrali się jak w korcu maku. Nie wiem, dlaczego murem za nimi stanęli homosie z Ruchu Palikota, jaki w tym mieli interes? Przypuszczać można, że powodem tego było negatywne nastawienie tego gejowskiego ugrupowania do wszelkich organizacji i stowarzyszeń narodowych i partii prawdziwie prawicowych takich jak PIS czy SP.

Trzeba powiedzieć jasno. Zbrodnia na Wołyniu była ludobójstwem i Ukraińcy mordujący Polaków przebijali swoim okrucieństwem nawet hitlerowców. „Banderowcy” wymordowali około 100 tysięcy Polaków. Powszechnymi sposobami mordowania były: obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą, zdzieranie z ciała skóry oblewanie jej wrzącą wodą, obrzynanie sierpem genitaliów ofiarom płci męskiej, przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych, rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie go w brzuch, rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku – kipiącej wody, wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp, wkładanie do pochwy kobietom rozżarzonego żelaza, przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu, wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi, wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem, wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku, rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec.

Ten rodzaj okrucieństwa, masowa rzeź polskiej ludności nie była dla Tuska i Ruchu Palikota ludobójstwem. Ci, którzy tak twierdzą powinni się wstydzić, że są Polakami. Ludzie powinni wyjść na ulice i wykopać tą antypolską sejmową bandę na Ukrainę, gdzie Tusk i cała reszta będzie się mogła do woli bratać z żyjącymi jeszcze mordercami z UPA. Bo o to chyba im w tym wszystkim chodzi… Niebawem usłyszymy jeszcze pewnie, że Holokaustu nie było, a obozy w Auschwitz i Treblince to były ośrodki wczasowe. Powinniśmy powiedzieć im wszystkim – Dość! I pożegnać się szybko z tymi anty-polakami!!!

Pozdrawiam prawdziwych patriotów

Kamil Bazelak

« »